« Повернутися


Тема: житлові питання (Житлові питання)
Розміщено: 11 жов 2011 20:08


Тетяна
Зареєестровано: 10 жов 2011
Питання:
Дуже дякую за змістовну відповідь.На даний час мене цікавлять документи, які регламентують неможливість і протиправність реєстрації місця проживання особи 06.08.08 р. за згодою власника будинку датованою 10.10.2007р.ще й за відсутністю хазяїна.Можливо існують обмеження у часі між датуванням заяви і її реєстрацією? Буду дуже вдячна за допомогу.
Центр у Хмельницькому

м. Хмельницький, пров. Пушкіна, 1

Зареєестровано: 01 січ 1970
Відповідь:
Таких обмежень не має. Заяви про надання дозволу на реєстрацію місця проживання дійсні або до такої реєстрації або до моменту її відкликання. У вашій ситуації залишається в суді говорити про неодноразові усні застереження про зміну свого рішення, посилатись на покази свідків, яких також ставили довідома про відмову у реєстрації і на особисту відсутність під час проведення самої процедури реєстрації. Щодо нормативної бази, то доцільним є посилання на ст. 230 Цивільного кодексу України, тобто недійсність правочину, вчиненого під впливом обману.